GAYRİMENKUL SATIŞ VE PROJE YÖNETİMİ

Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek ile ilgili en önemli ihtiyaçları karşılayan Milenyum Gayrimenkul CRM, projelerin düzenli takibinin yapıldığı, satış ve satış sonrasındaki hizmetlerin kayıt altına alındığı, müşteri verilerinin düzenlendiği, e-ticaret üzerinden kaporalı satışın yapılabildiği bir uygulamadır.

Bununla birlikte birçok özelliği içerisinde barındıran Milenyum Gayrimenkul CRM, çalışanların kendi planlarını oluşturup hedefler üzerinde hareket edebilmelerini sağlar. İşletmelere müşteri memnuniyeti kazanımı konusunda yön verip sistemli bir şekilde iş çözümünü mümkün kılar. Uyarı sistemi ile planlanan görüşmeleri, ödeme günü gelen veya ödemesi geciken müşterileri takip edebilirsiniz. Görüşme kayıtlarını, satış yetkilileri, şehir, semt, müşteri özellikleri, görüşme durumları bazında raporlamayı sağlar. Bu sayede görüşmelerin ve çalışanların başarı oranlarını tesbit etmeniz kolaylaşır. Satış primleri belirlemede bu istatistiksel sonuçlar size yol çizer. Geniş gruplama özelliği ile filtre edilen gruplara, doğru satış aktivitelerinin belirlenmesini, email ve sms içeriklerini gruplara göre özelleştirmenizi sağlar. Muhasebe ve ERP entegrasyonu ile birlikte, başarılı bir şekilde gayrimenkul satış ve proje yönetimini sağlar. İnternetten Satış Uygulaması sayesinde müşteriler, İnternet aracılığı ile dairelerinizin ayrıntılı video ve fotograflarını, kat planlanırını görerek, kaparo ödeyip daire opsiyon laması ve satın alma işlemi yapabilir.

GAYRİMENKUL SATIŞ VE PROJE YÖNETİMİ

Satış Öncesi
Milenyum Gayrimenkul CRM, satış öncesinde gerekli altyapıyı oluşturarak, satış sürecini organize eder.
Müşteri bilgilerinin sistematik takibi
Gayrimenkul Bilgileri Yönetimi
Kampanya Yönetimi (Emailling, SMS)
Görüşme ve İş Akışı Yönetimi
Satış Öncesi Çağrı Merkezi Yönetimi
Satış ekiplerinin sistematik takibi

Satış
Milenyum Gayrimenkul CRM, satış sürecini yönetir ve düzenli kayıtlar ile raporlar oluşturur.
Satış takibi
Opsiyon takibi
Uyarı Yönetimi ( Hatırlatmalar, TakSit Ödemeleri,vb)
Ödeme Yönetimi ( Vadeli, Peşin,Kira,vb.)
İnternet üzerinden Satış ve Opsiyon Yönetimi
Sözleşme, Senet Evrak yönetimi

Satış Sonrası
Milenyum Gayrimenkul CRM, Satış sonrasında iş süreçlerinin konu bazında tanımlanarak takip edilmesini sağlar.
Satış Sonrası Çağrı Merkezi Yönetimi
Müşteri istek - şikayet ve taleplerinin raporlanması
SMS ve Emailing ile müşteri bilgilendirme çalışmaları
Müşteri anket çalışmaları
Satış Yönetimi

Satış ekranında fonksiyon planları yapıp, satış anındaki tüm aşamaları kayıt altına alır. Sözleşme, senet, teknik şartname, ödeme planı gibi çıktılar almasını sağlar. Word veya Excel formatında sözleşme kopyalarını program içinde kaydeder.
Anket

Satış öncesi ve sonrası müşterilerinize oluşturduğunuz anketleri uygulayarak raporlar alınmasını sağlar.
Müşteri memnuniyetini ölçebilir ve bu yolla müşterilerin eğilimlerini, eleştirilerini ve sizden beklentilerini görebilmenizi sağlar.
Raporlamalar sonucu müşteri memnuniyeti çalışmaları yapılmasına yardımcı olur.
İnternet üzerinden Satış ve Opsiyon Yönetimi

İnternetten Satış Uygulaması sayesinde müşteriler, İnternet aracılığı ile dairelerinizin ayrıntılı video ve fotograflarını, kat planlanırını görerek, kaparo ödeyip daire opsiyon laması ve satın alma işlemi yapabilir.
Opsiyon Yönetimi

Kaparolu veya kaparosuz opsiyonladığınız tüm daire lerin takibini yapar, hatırlatıcı ekranlar ve bilgilendirici emailler sayesinde tarihinden önce işlemlerinize müdahale eder.
FARKLARIMIZ VE KAZANDIRDIKLARI

Veri Alanı Ekleme: İhtiyaç duyulan yeni veri alanlarının yazılımda oluşturulması.
Uyarı Yönetimi: Hatırlatmalar, Taksit ödemeleri, günü gelen görüşmeler vb. hatırlatmalar sayesinde sistematik çalışma.
Görevler, Yorumlama ve Onay İstemi: Görev paylaşımı, onay verme ve yorumda bulunma özelliği ile iş akışını hızlandırır. İşlerin tam zamanında yapılmasına yardımcı olur.
Anket Yönetimi: Anket çalışmaları ile farklı kaynaklardan değerlendirilmek üzere bilgi toplanmasını sağlar. Yeni referanslar alarak satış halkalarının sistematik bir şekilde genişletilmesini sağlar.
Segmentasyon: Geniş gruplama özelliği ile filtre edilen gruplara, doğru satış aktivitelerinin belirlenmesini, email ve sms içeriklerini gruplara göre özelleştirmenizi sağlar.
Raporlama

Esnek raporlama ve filtreleme sayesinde, proje bazında firma iş süreçlerine göre firmaya özel raporlar geliştirilebilir.
Birimlerin durum raporu
Projelerin durum raporu
Satış raporları
Müşteri temsilcileri performans raporu
Çağrı raporları
Tarih bazında raporlar
Proje bazlı raporlar
Görüşme bilgileri raporu
Satın Alan Müşteri Raporu
Stok raporu
Ünite satış raporu
Ünite opsiyon raporu
Yönetici raporları
Grafiksel raporlar
UYGULAMA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Bu uygulamanın altyapısında .NET mimarisi kullanılmıştır.
Veri erişim katmanında da NHibernate kullanılmış olup, Microsoft SQL Server, Oracle, Microsoft Access, Firebird, PostgreSQL, DB2 UDB, MySQL ve SQLite veri tabanlarıyla kod değişimine ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.
Sunum katmanı Framework 3.5 ile geliştirilmiştir. Düşük bant genişliğinde bile yüksek performans ve güvenilirlikle çalışan projenin tamamı web tabanlıdır ve Ajax ile çalışmaktadır.
Çağrı Merkezi Yönetimi

Satış sonrasında konutlardaki durum takibi gerektiren iş süreçlerinin konu bazında tanımlanarak takip edilmesini sağlar. Sistem, müşteri istek - şikayet ve taleplerinin kaydını tutar. Bu düzen içinde çağrı merkezi yönetimi oluşturur. İşletmeler, gelen istek veya şikayetler sonrasında olaya kısa sürede müdahalede bulunabilir. Ayrıca müşteriler tarafından yaşanan problemler veya istekler bir sonraki proje için ön bilgi sağlamış olur.
Yazılım Özelleştirme

Şirketinize ve çalışmanıza göre, size özel, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı uygulamaları hayata geçirebiliriz.

Projenizi beraber inceleyerek, gerekli dokümanları, süreçleri ve iş şekillerini masaya yatırır, en uygun yazılım ve veritabanı mimarisini üreterek kısa sürede hayata geçirebiliriz.

“Milenyum sizin için size özel yazılımlar üretebilir”
Satış Sonrası Hizmet

Milenyum e-ticaret sistemi, satın alan müşterilerimiz ile satış sonrasında ilişkilerimizi kopartmıyoruz. Elektronik ticaret sistemini satın alan müşterilerimize 1 yıllık ücretsiz Teknik Servis hizmeti veriyoruz.

İsteyen müşterilerimiz ile yıllık bakım anlaşmaları imzalayarak, müşterilerimizin sanal mağazalarını sürekli gelişen teknolojilere ve içerik yönetimlerine dizayn ediyoruz ve sistemi sürekli olarak güncelliyoruz.

Unutmayın,
Milenyum Bilişim Hizmetleri, müşterilerini bir çözüm ortağı olarak görür. .