Merhaba Milenyum Yazılım olarak size emlak komisyoncularına yönelik geliştirdiğimiz Milenyum Emlak CRM programımızı sunuyoruz. Altta programımızın yüzeysel ve genel kriterleriyle tanıtımını yaptık. İlgi ve alakanıza çok teşekkür eder, soru ve önerilerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
 
Bu e-mail'i açamıyor ya da görüntüleyemiyorsanız, lütfen tıklayınız
EMLAKÇILARA ÖZEL PROFESYONEL EMLAK YAZILIMI
..:: PROGRAM HAKKINDA KISA BiLGi ::..
  Emlak sektöründe yeni ve güçlü bir çözüm olarak sunduğumuz uygulamamız, güvenilir altyapısı ile Emlak kayıtlarında tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Programımızın en önemli özelliklerinden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz.

> Programımıza entegre ettiğimiz özellikle Emlak sektörüne yönelik tasarladığımız Mühasebe modülüyle Sözleşme üzerinden otomatik komisyon hesaplaması yaparak kasaya aktarmak. Sözleşme üzerinden genel toplam tutarını taksit veya peşin olarak kasaya aktarmak. Yapılan görüşme masrafının veya herangi bir masrafın kasaya yansıtılması. Opsiyon sözleşmesi üzerinden kapora ödemelerini kasaya yansıtmak ve personel işlemleri vb.. gibi önemli önmuhasebe kayıtlarının işlemini bünyesinde gerçekleştirip makbuz çıktısıyla extra bir mühasebe programının ihtiyacını ortadan kaldırması.

> Caller-ID modülünün entegrasyonu ile sizi arayan müşterinin Ad Soyad, Telefon varsa Şirket bilgisini göstererek sizleri açılan bir pençereyle uyarıp direk ilgili müşteri detayına ulaşmanızı sağlamasıyla müşterinize daha profesyonel ve bilinçli bir cevap verme şansı tanıması.

> Dilediğiniz Emlakçılar ve Şubeleri arasında Emlak bilgisi paylaşımına uygun ve program bünyesinde çalışan bir portal sistemine sahip olması. (Talep üzerine aktif edilir)

> Şuan geliştirmekte olduğumuz ve uygulamaya entegre edilecek olan ek geliştirme paketi Mobil Android Tablet PC entegrasyonu ile Emlak Danışmanlarının ofise bağımlı olmadan sahada kritik bilgilere ulaşabilme imkanı vermesidir. (Buna internet ulaşımının olmadığı yerler de dahildir. "online-offline çalışma seçenekleri")

Bu saydığımız önemli özelliklerden hariç tüm ihtiyaç duyulan modülleri tek program içerisinde barındıran Milenyum Emlak CRM uygulamamızda, kullanım kolaylığı ön plana çıkmaktadır. Programımız Pazarlama ve iletişim aktivitelerini, Yapılacak işleri, Sözleşmelerin yönetimini ve daha bir çok işlemi ayrıntılarıyla birlikte başarılı bir şekilde kayıt altına alıyor. Emlak komisyonculuğu yapan ve büyüyen işletmelerin iş yönetimine sağladığı katkı ile birlikte, satış ve hizmet ekiplerinin performanslarının arttırılmasında da büyük katkı sağlıyor. Sms ve Mailing sistemiyle dilediğiniz müşterilerinize toplu bildiriler yayımlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Programa kaydettiğiniz Taleplerden uygun emlak veya kaydettiğiniz emlak üzerinden uygun talep aramasıyla da ön plana çıkan bir yapısı mevcut. Ayrıca uygulama geliştirilebilir esnek yapısıyla sunduğu raporlar sayesinde, gereksinim duyduğunuz Müşteri ve Emlak bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmenizi sağlıyor.
..:: PROGRAM ÖZELLİKLERİ HAKKINDA KISA BiLGiLER ::..
• Emlak Portalı
Uygulamamızı farklı yapan en büyük özelliklerinden biri program içerisinde var olan Portal sistemidir. Portal sayesinde programımızı kullanan diğer emlakçılar arasında dilediğiniz emlakları paylaşabilir, Diğer emlakçıların paylaştıkları emlakları görebilir, Portalda paylaşılan ilginizi çeken emlakları takip edebilir, Programımızı kullanan istediğiniz emlakçıya ortaklık teklifi gönderebilir, sadece Ortak olanlara emlaklarınızı paylaşabilir ve Programı kullanan tüm emlakçıların irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

(Not1: Emlağınızı Portala paylaşmadan önce emlak bilgilerini dilediğiniz gibi değiştirip paylaşma imkanına sahipsiniz. Böylelikle portalda görünmesini istemediğiniz önemli bilgileri gizlemiş olursunuz)

(Not2: Portal systemimiz WebBrowser ile ilgisi olmayan tamamen program içerisinde olan güvenli bir modüldür)

Portalda Paylaştığım Emlaklar, Takip Ettiklerim, Ortak Firma Emlakları, Ortak Emlakçılar, Tüm Emlakçılar, Ortaklık Teklifleri.

• Emlak Yönetimi
Emlak sektöründe yeni ve güçlü bir çözüm olarak sunduğumuz uygulamamız, güvenilir altyapısı ile Emlak kayıtlarında tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Proje bazlı, Site bazlı, Etap bazlı, Bina bazlı gibi geniş çalışma seçeneklerinin yanında birçok detay kaydı içermektedir.

Detay özellikleri (Google Map Gösterimi , Resim Yönetimi, Video Gösterimi) , Sayaç Bilgileri Yönetimi (Elektrik, Su, Doğalgaz..) , Emlak Arz Kayıtları, Emlak Talep Kayıtları, İşlem Kayıt Bilgileri ve birçok kullanabileceğiniz güçlü modüller içeriyor.

• Müşteri Yönetimi
Müşterinin periyodik olarak alması gereken hizmetlerin pro-aktif takibi.

Detay Bilgiler; Müşteri Aile Bilgileri, Banka Bilgileri, Yapılacak veya Yapılmış Görüşmeler, Müşteri Ödemeleri, Emlakları, Çalıştığı Firma Bilgileri, İşlem Kayıt Bilgileri, İlgili Döküman Kayıtları vb.

• Bina Tanımı
Bina kartı üzerinde binaya ait genel bilgilerin yönetimini sağlar. Bina içerisindeki emlak bilgilerini bir defa kaydettiğinizde binadaki emlaklara otomatik olarak bu özellikler aktarılır.

Özellikler: Tapu Bilgileri, Yönetim, Görevli, Güvenlik Bilgileri. Bina Özellikleri (İç/Dış).

• İş ve Fırsat Yönetimi Aktiviteleri
Müşteri talebine göre kurum içindeki bölümlerin bilgilendirilmesi, uzmanlara yönlendirilmesi, takibi ve sonuçlandırılması.

Görev Paylaşımı, Takvim Yönetimi, Çağrı Yönetimi (Gelen, Giden Telefonlar), Performans (Müşteri Temsilcisi, Müşteri), İş Takibi, Görüşmeler (Geçmiş ve Geleceğe Yönelik Planlanan Görüşmeler).

• Firma Tanımı
Firma bazında olan müşterilerimizin bilgilerini ve ilişkilerinin yönetimini sağlar.

Detay bilgileri; Firma çalışanları, Firma erişim ve Talep listeleri, vb.

• Emlakçı Tanımı
İlişkide bulunduğumuz emlakçılara ait tüm detay bilgilerinin kayıtı ve ilişkilerimizin takibi

Emlakçıya ait genel bilgiler, Emlakçı Çalışan Bilgileri, Emlakçı İletişim Bilgileri, İşlemler Tarihçesi.

• Döküman ve Resim Yönetimi
Çağrı talebi esnasında müşteriden alınan veya çözüm aşamasında oluşan belgelerin saklanması, gerektiğinde müşteri ile paylaşılması.

Bina ve Emlak Resimleri, Video Kayıtları, Sözleşme ve Evrakların Yönetimi.

• Sözleşme Basımı ve Yedeklenmesi
Sözleşmelerin otomatik olarak basılması ve yedeklenmesini sağlar.

Satış Sözleşmesi, Kira Sözleşmesi, Yer Gösterme Belgesi, Emlakçılar Arası Sözleşme vb.

• Uyarı Yönetimi
Talebin alındığı andan itibaren gerekli uyarı sisteminin kurulması, ilgili bölümlere çözüm aşamalarının anında uyarıların verilmesi sağlanır.

Günü Gelen Ödemeler, Görüşmeler, Taksitler, Sözleşmeler, Görev vb.

• Pazarlama Aktiviteleri
Pazarlama aktiviteleri İle potansiyel müşterileri bilgilendirme, Kendinize Özel bildiri grupları oluşturabilme.

SMS Gönderimi , Email Gönderimi, Kampanya ve Doğum günleri, Yılbaşı, Bayram ve özel günlerde Mail ve Sms gönderimi vb.

• Raporlar
Esnek rapor yapısı sayesinde istenilen raporların kullanıcı tarafından kolayca oluşturulabilmesi, isteğe göre Excell'e aktarılıp çıktı alınması sağlanabilmektedir.

Yıllık, Aylık, Satış ve Kiralamalar, Müşteriler, Müşteri Temsilcisi.

• Altyapı Özellikleri
POSTGRESQL Server Tabanlı Yüksek Performans ve Güvenlik, Kullanıcı ve Grup Güvenliği Yönetimi, Tüm İşlem Geçmişlerinin ve Tarihçelerinin Tutulması, Otomatik Yedekleme ve Geçmiş Tarihe Dönülebilme, Esnek Yapı (Yeni alanların eklenmesi ya da kaldırılmasının, kullanıcı tarafından yapılabilme esnekliği) İnternet Bağlantısı İle Bilgilere Heryerden Kolay Ulaşım.

• Caller ID Entegrasyonu
Caller ID entegrasyonu sayesinde sizleri arayan müşterinin bilgileri telefona cevap vermeden önce uygulamamız tarafından size gösterilmektedir. Böylelikle daha bilinçli ve samimi bir telefon cevabı vermenize imkan tanırken, Arayan müşterinin detay bilgilerine direk ulaşım sağlamasıyla müşterinize hızlı servis vermenizi sağlar.

• Ön Muhasebe Entegrasyonu
Ön Muhasebe için gerekli kriterleri içeren bir modüldür. Bünyesinde Kasa Takibi (Gelir Giderler) ve Komisyonlar (Satış komisyonları) gibi emlak sektörüne hitap eden önemli seçenekleri de mevcuttur.

• Mobil Android Tablet PC Entegrasyonu (Geliştirme aşamasında ve Ek Ücretlidir)
Uygulamamızı farklı yapan en büyük özelliklerinden biri Günümüz teknolojilerine kolaylıkla entegre olabilmesidir. Bu güçlü teknolojik gelişmelerden biri olan Android işletim sistemine sahip yeni El Tablet Bilgisayarlar'dır. Bu gelişmeyi yakından takip ederek Emlak Danışmanları'nın Android bilgisayarlar ile ofis dışında Emlak, Müşteri ve Görüşme bilgilerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyoruz. Tablet uygulamamızda olan Online ve Offline çalışma seçenekleri ile internet ulaşımının olmadığı yerlerde bile müşterilerinize kesintisiz servis verebilme imkanına sahipsiniz..
• Web Site Entegrasyonu (Geliştirme aşamasında ve Ek Ücretlidir)
Web Sitesine Entegre Olabilen Altyapı Desteği (Talep doğrultusunda uygulama üzerinde eklenen emlak ve resimler web sitesine yansıtılabilir).
..:: MiLENYUM EMLAK CRM PROGRAMINDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERi ::..
 
 
 
 
DEMO TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
   Tel: (0212)  320 60 28    Fax: (0212)  320 60 25
Mail: destek@milenyumyazilim.com       Web: www.milenyumyazilim.com
Copyright @ Milenyum Yazılım ve Danışmanlık 2011

İptal için lütfen iptal@milenyumyazilim.com adresine boş bir e-posta gönderiniz.