Uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü, müşteri temsilcilerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış ve kendilerine kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Programın açılışıyla birlikte karşılaşılan ana ekranda müşteri temsilcisinin almış olduğu notlar, takvim, güncel döviz bilgileri, hesap makinesi internet sitesi gibi araçlar bulunur. Ayrıca güncel hatırlatmalar sayesinde, açılışla birlikte müşteri temsilcilerinin iş yönetiminde katkıda bulunur. Dilediğiniz zaman Sol menu kapatılıp kendinize daha geniş bir çalışma alanı oluşturabiliyorsunuz.


Emlak sektöründe yeni ve güçlü bir çözüm olarak sunduğumuz uygulamamız, güvenilir altyapısı ile Emlak kayıtlarında tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Detay özellikleri (Google Map Gösterimi , Resim Yönetimi, Video Gösterimi) , Uygun Talep Arama , Sayaç Bilgileri Yönetimi (Elektrik, Su, Doğalgaz..) , Emlak Arz Kayıtları, İşlem Kayıt Bilgileri, Komisyon Yönetimi.


Bina kartı üzerinde binaya ait genel bilgilerin yönetimini sağlar. Bina içerisindeki emlak bilgilerini bir defa kaydettiğinizde binadaki emlaklara otomatik olarak bu özellikler aktarılır. Özellikler: Tapu Bilgileri, Yönetim, Görevli, Güvenlik Bilgileri. Bina Özellikleri (İç/Dış).


Toplu SMS ve E-mail gönderimi sayesinde dilediğiniz müşterileri filtreleyip bir mesaj grubu oluşturarak toplu SMS veya Mail gönderimi sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Ana Sayfa Info@milenyumyazilim.com 0212 320 60 28 Dilek & Şikayet Servis Talep Formu İletişim Bilgileri