Program İçeriği   Resimli Tanıtım   Demo Talebi   SSS ve Yardım   Satın Al  

SIK SORULAN SORULAR VE YARDIM
Bir kullanım kılavuzunuz var mı?
Html olarak kullanabileceğiniz ve ayrıca programın "Yardım" menüsünde Chm formatında yardım kılavuzumuz vardır.
Yazılımı aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz?
Teknik ekibimizden çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zaman telefon ya da emaille destek alabilirsiniz.
Yazılım güncellemeleri nasıl yapabiliriz?. Güncellemeler ücretlendiriliyor mu?.
Programımız her açılışta yeni versiyon kontrolu yapıyor ve eğer kullandığınız versiyon eskiyse size açılan bir uyarı pençeresiyle bilgi veriyor. Açılan pençeredeki linke tıklayarak programınızı kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Tarafımızca yapılan Program güncellemeleri için ek ücret talep etmiyoruz.
Bilgilerimizin güvenliğinden emin olabilirmiyiz?.
Bilgi güvenliğiniz bizim için ön planda olup girdiğiniz veriler sadece sizin kullandığınız yani Milenyum Emlak CRM Uygulamasını yüklediğiniz bilgisayarda saklanır ve tarafımızca ulaşılamamaktadır.
Demo versiyonuna nasıl ulaşabiliriz ve kısıtlamaları nelerdir?
Demo versiyonu için TeamViewer programını kullanmaktayız. www.milenyumyazilim.com sitemizde bulunan Demo Talep kısmından demo talebinizi ilettikten sonra tarafımızca size geri dönüş yapılarak Demomuza bağlanabileceğiniz TeamViewer ID ve Şifresi gönderilir. Demo versiyonumuzda herhangi bir kısıtlama olmamaktadır.
Program lisansını nasıl satın alabiliriz.
Sitemizdeki Milenyum Emlak CRM programı bölümünden "Satın Al" kısmına kullanmak istediğiniz Paket seçimini yaptıktan ve diğer gerekli bilgileri doldurduktan sonra tarafımızca ödeme bilgileri kontrol edilir. Belirtilen banka hesaplarına havale yapıldığını teyit ettiğimiz an mail adresinize programımızı indirebileceğiniz link iletilmektedir. Kurulum esnasında Lisans Forumunu doldurdugunuzda programınızın lisansı aktif olur.
Sitenizden alış veriş güvenlimidir ?
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Kullanılan hiçbir bilgi , diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
Programı başka bilgisayarlarda kullanabilirmiyim?
Program sadece çalışma bilgisayarınızda kurulur ve lisanslanır. Başka bir bilgisayarda kullanamazsınız. Böyle durumlarda bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde mevcut lisansınız tarafımızca iptal edilir ve programımızı farklı bilgisayarda kurmanıza izin verilir.
Programda istediğim değişikliği yapabilirmiyim?
Programımızın birçok bölümü istediğiniz doğrultuda geliştirilebilir. Geliştirme veya Değişiklik isteklerinizi tarafımıza ulaştırdıktan en geç 2 iş günü içerisinde size fiyat teklifi ve gerekli bilgiler iletilecektir.
Programınızda yedekleme özelliği varmı?
Programımız bünyesinde verilerinizi yedekleyebileceğiniz ve daha sonra yedeklediğiniz verilerinizi geri yükleyebileceğiniz seçenek mevcuttur.
Ana Sayfa Info@milenyumyazilim.com 0212 320 60 28 Dilek & Şikayet Servis Talep Formu İletişim Bilgileri