MiLENYUM MOBiLE CRM
Milenyum Mobile CRM

Milenyum Mobile CRM her an her yerden ürünlerinizin stok, satış, yeni ürünler vs.. bilgilerine erişmenizi sağlayan mobil çözümüdür. Sahadaki satıcılar satışları arttırmak, tahsilatları hızlandırmak, müşteriye daha iyi ve hızlı servis vermek için gerekli olan tüm araçlara cep bilgisayarlarından ulaşıyor. Sipariş, sevkiyat ve tahsilat süreçlerinde %50 ye varan iş gücü ve zamandan kazanırken ofise telefon açmadan tüm bilgilere hızlı ve kolayca ulaşma imkanı elde ediyorlar.

Avantajları

   GPRS erişimli her yerde kullanılabilir.

   HTML Browser desteği olan her cep telefonunda kullanılabilir.

   Stratejik Bilgilere her yerde ulaşım imkanı.

   Stok durumunun anlık takibi.

   Acil (stratejik) sipariş imkanı.

   Yeni ürünlerin anlık takibi.

   Ürün görselleri.Günümüz teknolojisiyle üretilen cep telefonlarının sağladığı html destekli internet ulaşımı sayesinde kişiler istedikeri bilgilere cep telefonlarıyla ulaşma şansına sahipler. Bu teknolojiyi yakından takip eden Milenyum Yazılım, mobil uygulamalar konusunda çözümler sunmaktadır.

Bu çözümlerden biri olan Milenyum Mobile CRM, kullanıcıların gerçekleştirmek istedikleri işlemler için bilgisayar başına geçmeleri zorunluluğunu ortadan kaldırarak tüm işlemlerin cep telefonları üzerinden yapmalarına imkan tanır. Ayrıca işletmenizi tek bir cep telefonu üzerinden kontrol edilebilinmesini sağlayarak büyük bir zaman ve para tasarrufu da sağlar.